top of page

לגור בעיר
מחנות נושא ופריקמפס

MahanotNoseYellow.png
מחנות נושא
מה זה מחנה נושא? 

מחנה נושא - התארגנות של קבוצה לצורך מגורים ופעילות במידברן.

יחד עם האמנות, הפריקאמפרים ועוד, מחנות הנושא נותנים לעיר את הצבע והאופי שלה והן אחת משתי דרכים שניתן לבחור לגור בעיר. כל מחנה מהווה גם מקום מגורים למשתתפיו וגם מקום עבורם להביא את היצירה שלהם והגיפט שלהם לבאי העיר לידי ביטוי.

 

מחנות יכולים לכלול כמויות שונות של אנשים אבל יהיו בד"כ בין 20-80 משתתפים. הם חיים ביחד בעיר, וברוב המקרים יתארגנו ביחד על נושא האוכל, שתיה, מים אפורים ועוד. בעוד כולם משתתפים בהכל, יש במחנות בעלי תפקידים כגון אחראי חשל"ש, אחראית חשמל, אחראית מים ועוד. בעיקר חברי המחנה יעבדו ביחד לפני ובמהלך מידברן להביא את הגיפט הייחודי שלהם לעיר. המחנות מקבלים מספר מסוים של הקצאות (בד"כ שאינו ידוע מראש) שהם יכולים לחלק לחברים על פי צורך.

 

גיפטים יכולים להיות רחבות לריקודים, אוכל (מישהו אמר פנקייק באמצע הלילה), אמנות, משחקים, הקשבה, הופעות, סלון כלות, סדנאות יוגה ומדיטציה ובגדול כל מה שאנחנו יכולים לחלום עליו. היצירה המשותפת עוזרת להקמת וביסוס הקהילה, והכוח של הקהילה עוזר ליצירת התוכן של המחנה. 

 

מחנות נושא רבים כבר הפכו לקהילות בפני עצמם, שבנוסף לאירוע המרכזי של מידברן, גם יוצרות ביחד אירועים אחרים, בעצמן, או במסגרות אחרות, משעתקות את חווית הקהילה של הקאמפ למקומות אחרים בעולם. בין אם זה מחנה נושא באירוע מידברן קטן, חופשה משותפת של כל חברי המחנה, או פעילות התנדבותית משותפת. 

 

מחנות נושא גם מקבלים מיקום קבוע מראש, ושטח נוסף לצורך התוכן שלהם. המחנות מסודרים חלקית לפי התוכן שהם מייצרים, כך שמחנות הסאונד למשל יהיו בחלק מסוים של העיר ומחנות של הופעות בחלק אחר וכדומה.

 

השנה צפויים להיות במידברן 182 מחנות

 

בערך 75% מהעיר הם מחנות נושא ו-25% הם פריקמפ.

שומרים על קשר:

theme camp

רשימת מחנות

campList.png
רשימת מחנות
camps list

Morgana

מורגנה

סדנאות

מורגנה!, אנו חבורה מתוקה, קמפ קווירי צבעונים ומגובש בעל אופי פייתי של חיבור ואהבה לאדם וטבע. מורגנה הוא קמפ שנוצר שנה שעברה( בעבר איי שם ב2018 היינו הרדיקל טמפל ועוד קמפ נוסף שחבר עלינו) במידברן הקודם הבאנו לפלאיה את המייצב ''מורגנה'' שהיה נווה מדבר מחבק ואוהב באמצע הפלאיה
השנה אנו מביאים את מייצב "הרחם" שימשיך את הרעיון מהמייצב בשנה שעברה אך בצורה אחרת. המייצב בעומק הפלאיה הוא הגיפט העיקרי שלנו ובנוסף את שטח הקמפ שלנו אנו נעצב כמו המורגנה המוכרת והטובה, עיצוב של עצים ומים, מקום מחבק ואוהב, תהיה לנו פינת מדיטציה וסלון אירוח מפנק, בכניסה יהיו לנו מתזיים שיצננו את האורחים, בלילה מדורה, בסלון תהיה פינת לקים ואיפור לקישוט, ומיטב אומני הקמפ יצאו את שרותייהם. במהלך הברן נבצע כמה פעמים טקס הליכת מלאכים מסורתי, זה הוא טקס מחבר ומיוחד שכולל נגינה והווי קבוצתי בנוסף נערוך סדנאות קונטקט ומדיטציה שנפרסם מראש את הזמנים שלהן

Reno

 רינו

ברים

אנחנו רינו! מימד X לשעבר - בר שכונתי קטן ושמח. קמפ שהתחיל במידברן 2015 עם בר שפעל 24/7 והשקה את הפלאיה בשמחה ובאהבה ענקית, והמשיך כך במידברן של 2017 ו-2018. שנה שעברה, שינינו את הפורמט לאפילו יותר מיוחד - רינו! (זאת מנוואדה), עם בר 24/7, קזינו, חנות משכון, ואירועי בינגו חגיגיים כל יום בהאפי האוור!
אנחנו קבוצה של אנשים שאוהבים לשתות ולאכול, להשקות ולהאכיל, ואם אפשר לערבב את זה עם משחקי מזל, לדים ופאייטים, אנחנו בכללללל מאושרים! מהיוצרים שהביאו למידברן 2021 את הבלק-ג׳ק השיכור, למידברן 2017 את הטורטייה סביח, שהכירו לכם במידברן 2018 את דוכן הנקניקיות שיודע לזהות בדיוק מתי כולם יוצאים מהרחבה רעביםםםםם, ואי שם במידברן 2015 גם שימח את לבבות העוברים והשבים עם ערק אשכוליות ודודקהדרון הלדים והמראות על 12 פאותיו. משתוקקים להגיע לשמח ולשמוח גם השנה! ❤️

Camp Bnedods

קאמפ בנידודס

ברים

ברוכים הבאים לקאמפ הבני דודס!!!
במשפחה שלנו הכל מקובל,
במשפחה שלנו הכל אפשרי,
במשפחה שלנו האהבה מנצחת הכל.
אנחנו מזמינים אתכם להשתתף בפרויקט משפחתי שלא נראה כמוהו מעולם.
האגדה מספרת על איש קטן עם חלומות גדולים, אשר חצה ארצות וימים בכדי להשיג את מבוקשו.
ביום חמים בליל קיץ בראשית מדינת ישראל יצא האיש כבד הכתפיים וארוך הלשון למסע אל הלא נודע.
במהלך המסע עבר האיש עליות וירידות ירידים ועלויות, עד שיום אחד פגש את הר מי הקרח.
דבר לא הכין אותו למראה שכזה ובוודאי לטעם שכזה.
''הר מפאקינג מי קרח?? לא היה כדבר הזה!''
את המתכון לברד שלנו קיבלנו מסבא רבא רבא שלנו עליו השלום והיום התכנסנו כאן בשביל להעביר אותו הלאה ולהפיץ את הבשורה.
קאמפ הבני דודס מזמין אתכם להצטרף למשפחה להנות ולהצטנן במתכון המשפחתי של מי הקרח שלנו.
רק אהבה מביאה אהבה 3>

Game Room

גיים רום

סלון מארח

חברים כבר עשרים שנה, ישראלים ובין לאומיים (30% מחו״ל), גילאי 30 עד 60, אוהבים את החיים. כל החברים באים מעולמות היצירה, אמנות, אופנה ועיצוב. רב המשתתפים היו כבר באירועי המידברן בעבר כfree camp ומרגישים שהגיע הזמן לחלוק עם הקהילה את האהבה שלנו לחיים וליצירה.

Urban Future Tribe

שבט עתיד עירוני

קונסטרוקציה

Urban Future Tribe
או
שבט עתיד עירוני

הוא נקודה בזמן ובמרחב,
שבו תחווה -
גלימפס, ניצוץ, פרספקטיבה בריאה
אל עתיד של תרבות שבטית-אורבנית.

בדרך חוויתית ואינטראקטיבית אנחנו נעלה אותך גבוה גבוה,
לראש המגדל,
ונחזיר אותך במהירות כפולה ובבטחה אל אותה הקרקע,
אל הפלאיה.
ולא רק זה... במידיות תוכל לבטא את התהליך שעברת
זאת כיוון שנספק לך פלטפורמה ליצירת אומנות במרחב האורבני
גרפיטי, סיפור סיפורי שבט סביב המדורה.

החזון של הקאמפ –

להגביר flow בחיים ובברן, דרך חוויות שבטיות אורבניות.


- המיצג: OMEGA TOWER.
-פינת מדורה שבטית מפנקת.
-אומגה של חמישים מטר.
-גלריה לאומנות אורבנית שבטית
-חצר גרפיטי

ועוד… שפע

OCD

או.סי.די

סאונד לילה

או.סי.די הוא מחנה שמוביל קהילה של חובבי קאמפינג, אנחנו מקיימים אירועים לאורך כל השנה ברוח הברן ועל פי עקרונותיו, ללא עלות. יש לנו רחבה שנבנתה בעמל רב ואנחנו מארחים אצלנו דיג'ייז

Happy Hour

האפי האור

אוכל

חברים, ברנרים, חלקינו ותיקים, חלקינו חדשים, מקמפים שונים שהיו והשתתפו במידברן האחרון, ואירועי ברן אחרים, באים עם המון אנרגיות לשמח את הפלאיה שעה ביום על ידי הגשת נקנינקיות שוות וצ'יסרים וזרחניים ומופלאים, אולי קוקטילים, לא מבטיחים, אנחנו גם אוהבים לדים, זה קטע אצלנו, ורודף אחרינו בכל מקום שאנחנו נוחתים, יהיה שמח וכיף, ולא רועש בניגוד לפעמים קודמות ;)

Shiva

שיווה

סדנאות

קמפ חברים שמעביר סדנאות וחוצמזה גם מגישים מיצג

Lost Boys

לוסט בויז

סלון מארח

הפעם הלוסט בויז יצאו עם שיירה של יריד שעשועים נודד (מה שנקרא Carnival) ונתקעו בלב המדבר. החילוץ התעכב ובינתיים מתקני השעשועים נשברו, מגדת העתידות התחרפנה והגברת המזוקנת שחררה את חברי הפריק-שואו לחופשי.
אך ברגע קסום אחד מתוך האנדרלמוסיה עלה צליל עדין של אקורדיון וכולם יצאו בריקוד מוטרף שחגג את השוני ואת המוזרות שלנו ושל החיים האלו, עם אש בחבית ועם בירה ביד נפלה עלינו ההבנה שמה שיש זה מה שיש, ושסוף סוף הגענו הביתה.

The Kibbutz

הקיבוץ

אוכל

"הקיבוץ" שלנו מגיע פעם רביעית למידברן, באווירה בינונית ומשפחתית כיאה לכל קיבוץ טוב!

בקצרה כמה פרטים טכניים :

תוך כדי

· התרומה שלנו לברן היא בעיקר ארוחות צהריים המוניות שאליהן מוזמן כל מי שמוצא את עצמו רעב

· ובבקרים אנחנו מזמינים אלינו לקפה שחור חזק ועוגות יבשות

· אנחנו לא מארגנים מסיבות בקמפ, מוזיקת רקע נפלאה מנוגנת תמיד (או בדרך כלל)

Coldfession

קולדפשן

ברים

אחרי ההצלחה הפנומנלית, האינטרגלקטית, המונומנטלית(!) של הקולדפשן בשנה שעברה, אנחנו חוזרים הביתה, ולוקחים את הקולדפשן לנקסט לבל. גם השנה אנחנו נהיה שם לפתוח לבבות ולפזר חיוכים עם מה שהפך שנה שעברה לתופעה: ברד תמורת וידוי. הנה טיפה תמונות מהגיפטינג: https://photos.app.goo.gl/9Gkcn32pfhG8g9rG6

פירוט:

בשעה הזאת כשהשמש עוד למעלה, אבל כבר לא יוקדת, הלבבות בקמפ מעלים הילוך. ביט מלודי עם בס שובב. זמן קסם לשורפים והשורפות לבוא לטעון ולהיטען בפראיסו שלנו. לגלוש מתחת לכפות הדקלים. יש גל. לשתף במשהו אמיתי עם או בלי מילים - וידוי מצחיק, אפל, קינקי או מרגש - מה שבא לכם. להתפנק בקוקטייל ברד הבא עליכם לטובה - ״אין קץ לילדות״, ״זורבה״, ״פיק-אפ״… בגוף צונן ונפש בוערת לתפוס רגע שאין בו מחשבה.

בלילה אנחנו כנראה נתפזר לכוכבים, אבל הרזידנט ארטיסטס שלנו משאירות לכם משהו לרוץ איתו - The Slushy Kaleidoscope Tour. מומלץ לבעלי לב פתוח וראייה ספירלית. נתראה ברמקול שמאל 💗

04

04

סאונד לילה

מחנה סאונד צפוני שמביא גם אומנות ותוכן

Good Life

גוד לייף

אחר

אנחנו חבורה שאוהבת את החיים הטובים והפשוטים. חבורה שרואה את המידברן ככפר האיזון השנתי שלנו.
חבורה שמוצאת את היופי שבטבע הגולמי - תות קר ועסיסי, ענב קטן ומתוק, נשימה איטית ועמוקה, מבט ישיר בעיניים, צחוק מתגלגל וחגיגה אינסופית. מבחינתנו, אלה החיים הטובים!

חברי הקאמפ הסתובבו לא מעט בחיפושים בשנים האחרונות. הלכנו רחוק - לקוסטה ריקה, הוואי, תאילנד, מרוקו, לחלל החיצון, רק כדי למצוא שכל האור שחיפשנו כבר קיים בתוכינו.
זו הרוח שאנחנו מביאים לפלאיה השנה.
היופי שבפשטות, הבריאות שבפינוק.

המחנה שלנו יהווה פורטל אל אותם מקומות רחוקים, אותם מקומות שהזכירו לנו שהכל נמצא בפנים.
אנחנו מקימים מרחב שבו אפשר לאהוב, להצטער, לסלוח, להודות, ואת כל זה - לחגוג!

ברוח ההקשבה העצמית, וברוח תימת המעברים של מידברן 2022, אחרי שנים של פעילות מסורה במחנות הברן השונים אותם הקמנו, כולנו מצאנו לנכון לבנות משהו חדש השנה - משהו שמתאים למי שאנחנו היום.

Rabbits in the sand

ראביטס אין דה סאנד

סאונד לילה

ראביטס ,
מחנה של אנשים שאוהבים מוזיקה ושמחים לתת במתנה לפלאיה צלילים שעושים טוב על הלב .

חברי המחנה מנוסים ורובנו כבר השתתף במידברן.
אנחנו קולקטיב של אמנים בתחום האומנות הויזואלית, אומנות החומר והרוח, רקדנים יוצרים פרפורמרים. אנחנו מתרגשים להתאסף מחדש לקראת האירוע והשנה אנחנו מקווים לתת לה פלאיה מיצב חדש ולא פחות מרטיט את הלב מהקודמים.

Sahi Balata

סאחי בלטה

משפחות

מזמינים אותך למסע לגלות את עצמך - כמו שאתה

MAKSURA

מקסורה | مكسور

סלון מארח

מקסורה | مكسور

קאמפ מקסורה (שבורה) מגיע להעניק חווית התאוששות והקלה אחרי לילה של הישברות, בהיבטים פיזיים, רגשיים ותחושתיים. אנחנו נקרא לזה 'טיפולי הרמה', אבל זה לגמרי בסדר אם לא בא לכן להרים ורק קצת להצ׳יל, להתכרבל או לדבר ולפרוק.

כשתקומו שבורות ותחפשו איפה מתניעים את היום החדש שיורד על הפלאיה, אנחנו נהיה שם עם וודג׳ של מלאכיות וערכת ריקאברי ותרופות סבתא טבעיות שבאמת עובדות, סשנים קצרים של מגע מרפא ושיח, פינת סלון לשבת להירגע ולהוריד פאניקה ומוזיקה שמחזירה דברים למקום. אנחנו רוצות ליצור מרחב ששומר על גבולות, ולכן חשוב לנו להבהיר שלא נחלק תרופות ולא נבצע טיפולים באופן פורמלי, אלא נעניק את מה שאפשר להעניק באופן שלא מחליף טיפול או מתיימר להיות מקצועי.

אנחנו מאמינות שמותר להישבר, ששבור זה יפה ושכולנו מקסורות במידה מסויימת ולכן - עופי על השבירות שלך ✨

מקסורה הוא קאמפ קווירי סטרייט-פרנדלי שמביא בשורה של אהבה וקבלה ללא שום תנאים, שיפוט או דעות קדומות.

camp paradise

קאמפ פרדייס

סאונד לילה

ברוכים הבאים לקאמפ פרדייס! מקום שבו תפגשו את גן העדן שלכם.
הקאמפ שלנו מבוסס על משל הכפות גן העדן והגיהנום, בו בסופו של דבר האדם מבין את כוחו של הביחד אל מול חסרונותיו של הלבד. הערכים של אהבה ונתינה, שיתוף פעולה ואחווה, ״אני מאכיל אותך ואתה אותי״, עומדים בבסיס הלב הפועם של החברים שלנו.
השנה נעניק לעולם סאונד לא מהעולם הזה, רחבה מחבקת, מיצג שמגרה את כל החושים, ולייב פרפורמנס מדויק. דיג׳ייז מעולים יובילו רגעים נעימים, יחד עם הופעות חיות, וחוויה אינטראקטיבית בה ניצור את גן העדן שלנו. אז תבואו להנות :)

Souparty

מרקאמפ

סאונד יום

✨Want to know a bit more about us ?✨

Marakamp is a collection of folks primarily from Israel with a sprinkle of folks from around the globe who love music and cooking, cooking with music or the cooking music!!!
- SOUP IS OUR ART🥣 : We think of soup as another opportunity to get creative in the burn.
- VARIETY IS KEY : Every day we surprise our hungry and dusty burners with a new flavor🌶️ !
- IN SOUP WE TRUST : There is nothing more comforting than a hearty bowl of warm and deliciouuuus soup! Consider how tasty your breadsticks would be dipped into a hot bowl of orange soup in the middle of the desert…THAT’S IT 😵‍?
- OPEN STAGE 🎷 : because pleasure is much better when shared, we are planning to bring a lot of instruments to our stage, in the idea to let people bring their feelings to our guest area. Camp members can make us have a long night of colorful music that will hypnotize everybody, but we will need the help of the burners to play music when the stage will be open.

⚡To sum up⚡ : marakamp is intended to be a unique meeting point where you can hear the performers and relax with a bowl of succulent soup!
We plan to serve our gift of soup and open stage from 18:00 to 20:00 every night!

Badulina

באדולינה

שמונה-עשרה פלוס וקונסטורקציה

מרחב לגילוי המלכים והמלכות הפנימיים שלנו, שכולו מוקדש לתענוגות והתענגות מכל מיני סוגים וצבעים וטעמים.

IceBurn

אייסברן

אוכל

היי, נעים להכיר!
אנחנו חבורת חברים או חברות שרובו אפרוחות, שנה ראשונה על הפלאייה.
חולמים להגיע ולקרר את הרגעים החמים אבל בקטע טוב, מתוק כזה ..
חזית הקמפ תהיה גלדריה בטעמים מפתיעים ומרגשים, כמובן שכרוכה בזה משימה מהנה במיוחד.
הגלדריה תפעל בשעות החמות של היום לצד מסיבה קרה.
תהיה לנו שלוחה בדיפ-פלאיה. ה- אוטוגלידה שלנו (ארטקאר) גם הוא כולל משימה מפתיעה וגלידה מרגשת.
בואו ללק .

yasata chips

יצאת צ'יפס

אוכל

קאמפ של יאבלולו, הכל התחיל במידברן הקודם שבו שאלנו את עצמנו: למה שלא נקים קאמפ של חברים שיגשים את כל החלומות /שגעונות .. כמה חודשים אחרי בדיקו הקמנו את הקאמפ מבלי לדעת לאן אנחנו הולכים ומה יהיה.. 45 קילו ציפס אחרי ו 10 רטבים מטורללים הבהירו לנו מעל לכל ספק שנולד כאן קאמפ שעוד יהיה שם דבר.

Moonwalk

מונווק

קונסטרוקציה

כמוכן אנחנו קאמפ עם מיצב לכן אנחנו נמלא גם טופס אומנות (ראו טופס מיצב מונווק)
בגדול:
כל מה שאנחנו רוצים לעשות כקמפ זה להעיף אנשים לחלל - בהליכת ירח. מתקן קרוסלה נדנדה שעושה כייף גדול.

South Park

סאות' פארק

קונסטרוקציה

קמפ South Park יהיה מרכז הארט-קארס של מידברן. הקמפ יכלול מרחב אינטראקטיבי של 200 מטר על טיילת הפלאייה שכוללת עמדות טעינה לרכבים, מוסך תיקונים עם בעלי מקצוע אמיתיים, קולנוע דרייב אין, ספות להניח את הישבנים (נגישים לאנשים עם מוגבלויות) , בצפר למבוגרים ועמדות ישיבה המשקיפות על הפלאייה.
בנוסף יופעל בקמפ בנק מסחרי מבוסס מטבע מקומי סאות'פארקי שבודק את גבולות עשרת העקרונות.
(כבר עלו קולות להפגנות נגד הבנק מתוך הקאמפ- צדק חברתי!!!)

קמפ סאות' פארק הוא עיר בתוך עיר, בו "פנים ידיותיות בכל מקום, חניה מרובה, אנשים זורקים "האוודי, שכן!" בוא נראה איך נוכל להרגע :)" סאות' פארק היא תוכנית אנימציה סטירית שרצה מאז 1997, וידועה בביקורת החברתית הנוקבת שלה.
את הצבע, הצחוקים, הסטירה והפילוסופיה המחתרתית של סאות' פארק נביא לפלאייה, יחד עם 7-10 ארט קארס שבנו חברי הקמפ, אליהן יתווספו רכבים נוספים.

Post-trauma

פוסט-טראומה

סדנאות

קמפ ותיק שעבר גלגולים רבים עם גרעין קשה ומנוסה, אנחנו מציעים את השקט שאחרי הסערה בצורה של שתי כיפות גיאודזיות עם תאורה וסאונד מרגיע לאותם א.נשים שצריכים רגע של אתנחתא.
אנחנו מריצים את הדומים שלנו כבר כמה אירועים ומקבלים פידבק מהמם.

Neo Witches

נאו מכשפות

שמונה-עשרה פלוס

אנחנו המכשפות, כבר בכמה וכמה ברנים מחזיקות איכות בלתי מתפשרת של חוצפה
והפעם בא לנו קצת רענון לתת קצת רוך ולעגל את הציפורניים החדות
אנחנו ממתינות למיסתורין הגדול בכדי להבין את המתנה שהוא ירצה

Sheduza

שדוזה

סאונד יום

קמפ משפחות ותיק וגדול במידברן. עוסק בהרבה אומנות ארטקאר והנגשה. בעל מגדל גבוה דמוי שדוזה בחזית. סלון מפנק והרבה נתינה ועשייה.

partyzan

פרטיזן (זמני)

אחר

הפרטיזן הוא מרחב שיודע לייצר את משחקי הילדות שלכם אבל על סטרואידים ופטריות. בזמנים לא זמנים יתחילו משחקי ענק אליהם כולם מוזמנים להצטרף, כל המרבי הרי זה משובך, הרי הפלאיה היא מגרש משחקים לא?

BACKSTAGE

באקסטייג'

סאונד יום (אחהצ ערב)

BACKSTAGE
באקסטייג', החלק מאחוריי הקלעים בו קורה כל מה שכיף וכל מה שנרצה.
הכנסו לגלות את הסודות של עולם התאטרון, ובעיקר את האמת המרה, מוזמנים להיטמע בחוויה כוללת של חיינו התיאטרליים.
בואו להשתתף בערבי הפרפורמנס, תוכן רדיקאלי ובועט, מתיקות מוגזמת בנגיעות מרירות, ממש כמו החיים, מוזמנים לערבי ההופעות - כי אמנות או נמות
תמצאו פינת 15 דקות של תהילה- עמדה בה יתאפשר לכם בחלק קטן של היום (קטנטן) להביע כשרונכם בפני העוברים ברחובות העיר.

Mukhayem Jar Camp Neighbor

מוחאיים ג'אר מחנה שכן

סאונד יום

מוחאיים ג'אר מחנה שכן - מחנה ערבי יהודי. טרנס בצהריים, קפה ונרגילה בערב.

Haj Molad

חאג׳ מולד

קונסטרוקציה

אנחנו החאג׳ מולד. קאמפ המהווה מניפסט לחגיגה אינסופית של כל החגים המסורות, והמצאת חגים חדשים. כאשר התחלנו עם חג מולד קריסמטסי מעורב עם רמאדן במידברן. כאשר סנטה קלאוס חילק ספינג׳ים לעוברי האורח, במעבר למצוד ביציד פסחא בדיקו, ומרק קניידלך של פסח בלילה, כאשר תמיד נשאר הגרעין המסורתי שלנו - החאג׳ מולד.
כמו כן, אנו מביאים איתנו מסורת ברנית כאשר הרי הקאמפ אומנות הראשון בBURNING MAN פעם היה קאמפ של חג מולד, עם המון סנטות שהסתובבו ברחבי הבלאק רוק סיטי ושרו שירי חג מולד - באמת! תבדקו אותי!

Crystal Gray

קריסטל גריי

ברים

קמפ ותיק וחמוד - עדיין לא סגורים על התוכן השנה אבל לא מוזיקה ככל הנראה אלכוהול

ArtyShock

ארטישוק

סדנאות

ברוכים הבאים לגלריית האומנות ארטישוק - הקמפ הכי אומנותי על הפלאיה
אנו בגלריה מאמינים בתרבות המעודדת יצירה, אמנות וביטוי עצמי.
מוטיב הגלריה, creative cluster הינו אשקול יצירתי המעודד יצירה במרחב הציבורי וצריכת אמנות ותרבות מסוגים שונים. זהו חלל מולטי פונקציונאלי שיכול להתאים את עצמו לצרכים שונים וסוגי היטוחי עצמי שונים.
מלבד גלריית אומנות המציגה את יצירות האמנות של מיטב אמני המדבר, אנו מציעים תוכן שמטרתו לפתוח את הערוץ היצירתי שלנו. השנה אנחו בסימן חמשת החושים - בואו לגעת, להרגיש ולהתרגש איתנו!
מזמינים אתכם למרחב שלנו, לשחק עם האמנות, לטעות את הריחות ולהרגיש את הצבעין - הצטרפו אלינו לשיעורים, סדנאות וכמובן לאירוע ההשקה המנצנץ שלנו!

Shliff

שליף

סאונד יום

אנחנו שליף קאמפ, חבורה של אנשים שהתגבשה לה סביב מפגשים מוזיקליים אינטימיים בצל הקורונה. החיבור שנוצר ביננו הפך אותנו לאנשים עם חזון משותף, להקים מחנה במידברן ולשתף את הצבעוניות שלנו ואת המוסיקה שאנחנו אוהבים עם שאר הקהילה המהממת. שליף - כשמנו כן אנו, תמיד מוכנים לכל תרחיש, שולפים את הדבר הנכון ברגע הנכון למי שהכי צריך. אנחנו רוצים להביא איתנו הפתעות, לשלוף אותן ברגע הנכון כדי שאנשים יוכלו להתרגש ולהיות מופתעים ממה שיקבלו.
כמו כן, אנחנו רואים את הרחבה שלנו בצורה שליפית ביותר - גם במסיבות שלנו וגם ברחבה שנרצה להקים במידברן, אנחנו יודעים לשלוף את הסט הנכון והטרק הנכון ברגע הנכון וליצור רגע שכולו שליף.

Pillow Fight Club

פילו פייט קלאב

סלון מארח

אנחנו הכריות, כבר 6 שנים על הפלאייה ונהנים מכל רגע.
קאמפ של חברים מתל אביב, שאוהבים לעשות כיף ביחד.
אנחנו אוהבים אתכם

Freeflow

פריפלואו

סדנאות

מחנה פריפלואו הוא מקבץ של חברים מקהילת הפלואו - מניפולציה של אביזרים ועוד אלמנטים מעולם הקרקס. בתכלס אנחנו אוהבים לשחק עם אביזרים, כל דבר שאפשר ללהטט איתו, אוהבים להתחפש לדמויות שטח ולהסתובב בפלאייה עם האביזרים שלנו ובעיקר אוהבים לשחק עם אש (אבל גם עם לדים :)!

sodAmidbar

סודהמדבר

ברים

אנחנו מחנה "סודהמדבר", מחנה קטן ומשפחתי המורכב מברנרים עתירי ניסיון וגם מבתולי מידברן. כולנו חבר'ה שאוהבים את החיים, מאמינים גדולים בשילוב של חיי עבודה וקריירה יחד עם מוזיקה טובה, מסיבות ואירועים מיוחדים. החזון של הקמפ שלנו הוא להיות המקום הכיפי אליו באים משתתפי האירוע להתרענן. אנחנו רוצים לחלוק עם הברנרים סודה וגזוז בטעמים שונים, כאלה שייתנו להם בוסט של אנרגיה להמשיך להרים בכל עבר, וגם - פינת אירוח ציבורית וכיפית בה אפשר לנוח ולהתרענן תוך כדי. הגיפטינג המיוחד שלנו יהיה בשעות קבועות בכל יום, אבל הסוד הוא שלפעמים הגיפטינג יימשך מעבר למתוכנן או ייפתח בזמנים לא צפויים. תהיו על זה ;)

Day2Night

דיי טו נייט

סאונד יום

אנחנו Day2Night - סאונד-קמפ חדש שמתחיל את דרכו במידברן 2022. הקמפ מורכב משילוב בין ותיקים לחדשים במידברן, (ובשאיפה בעל אחוז מתנדבים גבוה למחלקות ההפקה). אנחנו מתכוונים להביא לעיר מידברן מתחם-מועדון בהשראת תרבות הלילה התל אביבית לדורותיה.
המתחם של D2N יתפרס על 260 מ״ר ויכלול מועדון לילה סגור + בר ישיבה מלא שיגיש אלכוהול (222 מ״ר) וסטודיו קעקועים (סטרילי) פעיל (38 מ״ר) שיציע את אחד הגיפטים הכי בלתי נשכחים בפלאייה השנה. שחר שרביט שמוביל איתי את הקמפ הוא מקעקע ותיק ומנוסה שיודע מה הוא עושה - הסטודיו יהיה בתוך קרוואן עם כניסה כפולה שיעבור ניקוי כל הזמן, וינתנו רק קעקועים קטנים ופשוטים שניתן לכסות ולנקות בקלות גם בתנאי מידברן. אנחנו לא עושים דבר בקלות דעת או מחשבה והתייעצנו בעניין הזה עם גורמים ואנשים רבים. המתחם יפעל רק בשעות היום (12:00 עד שקיעה) ויציע חוויית ״לילה תל אביבי״ המתכתבת עם מוסדות הלילה המיתולוגיים של תל אביב, מהפינגווין, אלנבי 58 ולמון בשנות ה90 ועד לברקפסט, סליפרז, והבלוק שלושה עשורים אחרי. מבחינה מוזיקלית הקמפ שלנו אינו מורכב מדיג׳ייז, ולהוציא גרעין פנימי קטן שיתווה קו מוזיקלי (אלקטרוני) המטרה והגיפט שלנו הם להקים ולהציע פלטפורמה ומקום מופלא ומושלם לנגן בו - אנחנו נארח לליינאפים שלנו את מיטב הדיג׳ייז של הפלאייה.

SHROOMZ International

שרומס אינטרנשיונלס

סדנאות

מחנה ותיק , שרומז , והשנה מגיעים אלינו אורחים מחול . יש לנו פינת צביעה וצילאאוט ופטריות מוארות באולטרה סגול.

Baba-Zman

באבא-זמן

סלון מארח

וולקאם טו INDIA! אנחנו אוהבים לקרב לבבות, דמיינו בודהיזם נוסח דואר ישראל. אבל כזה שבאמת עובד. סניף הדואר של הודו בישראל. התוכן שלנו מורכב מסלון אירוח כמו ממלכה הודית. (תיאור ויזואלי בהמשך ). את האדם המאושר שיכנס אלינו יקבלו דוורים, עם עמדת בדים (במקום נייר), צבעים, טיקות, כלי כתיבה ותיבה ייעודית לשלשול מכתבים. לנוחות המשתתפים והסטולים, תינתן מפת העיר כדי שהדוורים שלנו ידעו מי מען ומי נמען. יהיו מכתבים שימסרו רנדומלית ( " תנו מכתב לאדם הראשון שראחץם הבוקר לבוד ורוד ). דואר יצא למסע פעמיים ביום ( זריחה ושקיעה ). נצא למסע ריקשות ( כן כן אני בונים ), על מנת לחלק את המכתבים המרגשים ולקרב לבבות בפלאיה.
הסלון שלנו יאפשר מנוחה כיד המלך. אווירה הודית, נוף, צ'יל. ובאופן ספונטני דאל ( מתכון סודי ). פתוחים זריחה עד שקיעה. מתוכננות 4 חתונות למהלך האירוע בסלון הקמפ ( נשקול רישום נוסף ). עם מוזיקה לייב אווירה וואו.
את טקס חלוקת הדואר אנחנו מתכננים לעשות באווירה תהלוכה עם מוזיקה ( JBL ) הינדית. כך שגם הפעילות הזו תכלול את כל מי שירצה להשתתף ברחבי הפלאיה. אנחנו רוצים לספר לכם עוד מלא. נשמור חלק לתיאור הויזואלי

HOLE RABBIT

בעקבות מנהרת הארנב,

משפחות

בעקבות מנהרת הארנב, קאמפ ותיק ואהוב. גרעין הקאמפ התחיל בקאמפ משפחות ובמהלך השנים הצטרפו אלינו עוד המון ארנבים חמדמודים. בכל אירוע אנחנו מביאים תוכן שקשור בצורה מאוד עקיפה לסיפור של עליסה בארץ הפלאות. הקאמפ שלנו מאוד ידידותי לילדים והתוכן שלנו מקדם מנוחה ומרגוע.

'Crazy diamonds''

'יהלומים משוגעים''

סלון מארח

היי מחלקת אומנות אנחנו מחנה שיבארי לשעבר עברנו שינויים גדולים בשנה האחרונה והחלטנו לשנות את שם המחנה ואת התמה שלנו... השנה אנחנו נגיע לאירוע המרכזי בתור מחנה היהלומים המשוגעים או באנגלית ''carazy diamonds''.... הרעיון של המחנה הוא שכולנו מגיעים כחומר גלם לא לוטש מהדילפולט אל תוך החוויה המטורפת הזאת שנקראת מידברן.... וכאן אנחנו נכנסים לתמונה להזכיר לכולם שכולנו יהלומים שמקבלים ליטוש סופי באירוע... המחנה שלנו מציע מתחם הלבשה סופר מגניב ומספר מיצבים שאציג לכם בהמשך... ברגעים אלה מגישים לקרן את הניירת שהכנו על מנת לקבל תקציב ואמן אמן אמן שנביא את מיצב בצורת יהלום בגובה 3 מטרים לפלאיה.

בנוסף התמה שלנו השנה מתבססת על כך שהשנה קודמת אחד מחברי המחנה שלנו הביא איתו אנטנה צבאית ממש ארוכה וליפף סביבה לדים וכך נוצרה בעצם נקודת ציון שנראית ממרחק רב... פיתחנו את הרעיון והשנה אנחנו ניהיה שוב נקודת הציון הזאת והיא תיהיה משודרגת לכל זה נוסיף משחק שמשלב מספר מחנות והמשחק יקח את המשתתפים לסיבוב של משחקים בין המחנות בעזרת מפה שנייצר=)

זהו בינתיים מקווה שהייתי מובן במידה ויש שאלות מוזמנות ליצור איתי קשר ..... בהרבה אהבה סתיו

groken blass

שבורית זכוכה

סאונד יום סאונד לילה לבדוק מה שעות

שבורית זכוכה - מחנה ותיק עם במת ג'אם סאשן במרכזו ואוירה. יש יגידו המחנה המקבל ביותר בברן. אנחנו קבוצת אנשים שנהפכו לחברים טובים ובאים לתת דרור לכל יוצר באשר הוא. אם בנגינה או סתם הופעה מאולתרת. במידברנים ישנים דפנה ערמוני עלתה לשיר אצלנו ודנה ברגר ביקשה להצטרף לקאמפQ (סיפורים אמיתיים). מחנה פתוח שמשח לארח ומקבל את כל אחד על צבעיו וגווניו

Ali Mama

עלי מאמא

סלון מארח

עלי באבא מביאים את החושה של סיני לברן. אנחנו כאן בשביל שתחטפו לעצמכם נשנוש של פיתה מהטאבון ככה על הדרך באמצע הרחוב. או שתחליטו לשבת רגל על רגל עם נרגילה ביד. אבל תכלס בואו נראה מי אלוף עלי מאמא בשש בש.

Pony Riders

פוני ריידרס

סאונד יום

ברוכות הבאות וברוכים הבאים לקרנבל במערב הפרוע - אצלנו מותר ללטף את סוסי הפוני!
בואו להנות ממוזיקה מעולה בצהרי היום בראשות צוות הקאובוייז וקאוגירלז של מחנה פוני רייד - קצת האוס טכנו וטראנס לנשמה, עופו על המשחקים בעמדות הקרנבל, קחו סוסון לסיבוב, לצעוק איזה "איייייייייייי הההההההה", אולי אפילו בוא להשתתף בקרב יריות בצהרי היום…
בואו עם אנרגיות גבוהות! כי הקרנבל שלנו פרוע!

The Art carz DMV camp

מחנה מחלקת ארט קארז - מחלקת הרישוי

מחנה הפקה

אנחנו הקאמפ שמאחורי מחלקת ארט קארז ובעצם מספקים שירות באשר הוא לכל בעלי הארט קארז אבל יותר הכל חבורה של אנשים קלילים וערכיים שיוצאים לעשות תיקונים גם מחוץ למחלקה ולכל מי שצריך

Nano

ננו

סלון מארח

אנחנו קמפ ננו.
בגדול - מייצרים מרחב לביטוי עצמי ננו-רדיקלי!
בקטן - בואו לחוות אומנות, להיווצר וליצור בננו סלון, כאן נתאים לכם בקריאה אישית גלימות (ואם תרצו גם משימות) שיטיסו את הישות הברנרית שבכם לחוייה אחרת.
נשלח אתכם לאוויר הפלאיה עם ליפסטיק-נישוקים בידאזלינג וקעקועים ונעשה לכם סטנסיל ברן על הבגדים.
בכל שעה תוכלו לצבוע את מיצב הכנפיים בצעים זוהרים ולעטות עליכם כנפי מלאכים.
בין לבין נרים לכם צלילים קטנים שיעשו לכם tingles נעימים, והשף המהולל שלנו יכין לכם מטעמים קטנים.
מחכים לכם באהבה הננואים 3>

The Scissor Sisters

האחיות מספריים

סדנאות

קמפ האחיות מספריים הוא קמפ ותיק שבסיסו התהווה בירושלים, עוד שם חרט על דגלו את האג׳נדה - יופי הוא לא מילה גסה, גם לא בלב מדבר. ואנו מחוייבים להעניק לכן רגע של אסקפיזם וטיפוח גם תחת השמש הקופחת, וטאץ' של אבקת פודרה לצד האבק המדברי. והאבק המדברי.
מה בתפריט?
הקמפ יפתח את שעריו כל יום בין 14:00 ל-16:00 (מלבד יום שני ויום אחרי השריפה, חייבות לנוח)

עוברים דרך שער הקמפ ונרשמים אצל ז'קלין, פקידת הקבלה המפורסמת שלנו, וממתינים בפינת ההמתנה עם קוקטייל ורוד ביד וקריאת עצות טיפוח ממגזין לאישה דצמבר 98'.

3 עמדות טיפוח- בואו להימרח ברימל ולק ורוד, עם נגיעה של אודם בשן, תוך כדי לרלור ועצה ממיטב מוחותינו.
כלה על ההדק- עמדת טיפול מיוחדת לכלות וחתנים, ועצות מרבנית.
עמדת תספורות- בואו להסתפר. ספרים? בואו לספר.
מיטת מסאז'- אבל ללא הפי אנדינג.
עמדת YYY-DI -בואו לטפח את עצמכם בעצמכם ושחררו אותנו, תודה.
עמדת WALL GLORY -תנו לגורל להחליט איזה עם איזה לק ואודם תצאו משערנו.
גלגל מזל- אתן מתנדבות, אלוהים מחליטות! מזל מסובבת את גלגל הטיפולים ואיזה טיפול/תספורת שיצא, המתנדב מקבל בלייב!
בואו לרקוד עם ג'קלין, לשמח את סימה, להרים כוסית עם אוצר ולקבל עצה טובה מיהלום בשעות השמחות. יחס מועדף יינתן לגרושות ולמי שבאה במנומר.

MeZiZim Beach

חוף מZיZים

סאונד יום

חוף מZיZים הוא החוף הנכון בפלאיה. בשנה שעברה חנכנו את החוף בהצלחה רבה, והשנה אנחנו מגבירים. המZיזZים הם חבורה שמחה, מגוונת ומוכשרת, ששמה לה למטרה לספק לקהילת המידברן חוף מדברי אמיתי. כזה שאפשר לנפוש בו, לראות ולהראות, לשתות גזוז קר, לקבל טיפול מרגיע ומחזק, לשחק במשחקי חוף ולרקוד במסיבת חוף בשקיעה. כל זאת באווירת חוף של ממש – עם סוכת מציל מוזיקלית, בר חוף ססגוני, גלשנים, חאסקה, שמשיות, מיטות שיזוף, כסאות חוף, נדנדות, מחצלות, פופים ועוד.

Rent a tent

רנט א טנט

סדנאות שקט

אנו קבוצה של מתנדבי מרכזיה, שאיננו זקוקים להקצאות ורוצים להקים לנו בית שבו נעניק גיפט מפנק ע"י מתן אוהלים מפונפנים בקדמת המחנה שיאפשר לאנשים לנוח, שנצ, לשתות מים, כיבוד קל.

Kof-X

קופיקס

סאונד יום סלון מארח

קמפ קופיקס מגיע השנה לארח את כל באי הפלאיה בבית הקפה האגדי שלו! בתוך הג'ונגל הקופיפי, נגיש קפה קר/חם, עוגיות ועוגות, ומלא הפתעות משתנות שיעבירו את קהל בית הקפה מסע אקלימי טרופי.
בנוסף, לעת שקיעה, רחבת הסאונד שלנו תישטף במוסיקה נעימה שתוציא מכולנו את הקופים הפנימיים שלנו, ותחבר אותנו לג'ונגל התודעתי שלנו.

KUSUMO

קוסומו

סדנאות

נולדנו במידברן הראשון, ומאז לא מפספסים הזדמניות להתפלש באבק ולהעניק חוויות לקהילה.
השנה החלטנו לחזור למקורות , מאיפה שהכל התחיל ...
זירת הסומו חוזרת - גדולה יותר, טובה יותר, רדיקלית יותר! הכל יהיה סביב הלחימה והתרבות היפנית, עם הפעלות, שמחה, שתייה ועיצוב שייקח את כולנו למזרח הרחוק. קו-סו-מו!

Eternal Morning

בוקר נצחי

קונסטרוקציה

"Eternal Morning" camp is a place where we will refill your energy so that you discover all Midburn experiences deeply.
Imagine you calming down, putting all your problems, plans and dreams aside and feeling the moment and the power of now.... Here the time flows slowly through you, relaxing every part of your body and soul.

We invite you to dive into soundhealing experience, which will soothe your soul and restore clarity of mind.

Our tea ceremony with selected leaf varieties of the best Chinese mountain teas, will restore the nervous system, fill you with energy and relax your mind.

Lastly we will relieve all the tension from your body, and give you a charge of eternal vitality through the massage experience.

Everything here is for a reason. Join and let it go. Slow down. Be aware. Take it easy. Power up. And come back for a new portion of the eternal morning 🤍

Activities:
Art "Sense of Touch"
Internal Art TBD (checking between light-up tornado and cybepunk monk (see refs)
Massage area "Feel the touch"
Soundhealing "Sense of the soul"
Tea lounge "in the moment"
Chill area "let it go..."

camp de la cream

קאמפ דה-לה קרם

סלון מארח

קמפ דה-לה קרם הוא קרם על טהרת הפינוק. המטרה היא לפנק ולצ׳פר כמה שיותר את כל מי שאצלנו ברחוב עובר. קרם שוקולד לאכילה וקרם למסאג׳ בכתפיים להרגעה וקרם לא מזוהה ללא יודעים מה

Acai House

אסאי האוס

סאונד יום

קמפ מסיבות צהרים טרופיות ועמדת אסאי בול מצננת וקרירה עם קוקוס ופינוקים.

Camp Martians

קאמפ מארשיאנס (מאדימים)

קונסטרוקציה וסאונד יום

מיליון ק"מ מכאן, בכוכב לכת, יבש, מאובק וקר, קיים אתגר ישן חדש של בני האדם והטבע שיצר אותם, התיישבות אנושית ראשונה.
הקהילה שלנו במעבר ממאדים לכדה"א. במאדים היינו חקלאים, טכנולוגים, חלוצים, מדענים וחולמים. חזרנו…כי סיימנו את תפקידנו במאדים. כוכב לכת אחר. חווינו חיים שנתמכו על ידי טכנולוגיה מתקדמת ולמדנו להתאים עצמנו למאדים.
איך נראו חיים בכוכב לכת אחר? כיצד חיינו כקהילה במקום מבודד, יבש, מאובק וקר כל כך. למה עזבנו ? זה הסיפור שתבואו לשמוע. חזרנו חלקנו באושר חלקנו בעצב - האם אנחנו עשירים מתושבי כדה"א ? לא בהכרח….
בעידן הנוכחי, בהם תופעות הפליטות, מעבר של בני אדם, בין אזורי מגורים ושינויי אקלים, אנו בוחנים האם קהילה כשלנו היא בעצם קהילת פליטים ? ואיך הקהילה יכולה לתמוך במעבר החד לא רק מיבשת אחרת, אלא מכוכב לכת אחר ?
מטרת המחנה היא להעלות שאלות, לספר סיפורים ולהקשיב לקהילה שמתיישבת בכוכב לכת אחר - קר יותר, קל יותר, קטלני, ועם המון אבק ומחצבים. חיינו במערות ובמתקנים שטיפלנו בהם במסירות. מה זה אומר לנו שמיים פתוחים פתאום ? ומים זורמים וזמינים ?
התיישבנו בכוכב הלכת האדום, הקמנו קהילה. הקמנו מושבות, חצבנו מחצבים, שרדנו רוחות אבק גלובליות, חיינו בבידוד ובמרחק אסטרונומי מכדור הארץ. הקמנו אקולוגיה מדברית ומוסיקלית שחיברה ביננו לכוכב הלכת החדש. ועכשיו חזרנו! בואו להכיר אותנו ולהבין מה זה אומר לחיות על כוכב לכת מאדים, למה חזרנו, ועזרו לנו להתחבר חזרה לכדור הארץ.


BURN THE POL

ברן דה פול

סלון מארח

אנחנו חבורה של אנשים שהתקבצה ביחד כדי להגשים חלום לראות את אנשי הפלאיה נפגשים באמצע המדבר ומייצרים אינטראקציות דרך משחק משותף על מגרש משחקים עצום אך מוכר ואהוב מהילדות.
אנחנו הולכים לשלב בין עולם המונופול הנוסטלגי שגדלנו עליו עם עולם הברן. הערים המוכרות יוחלפו בקמפים ומיצבים מהעבר וההווה. הכל הולך להיבנות בעיר בגודל אנושי.
אנחנו ואתם, האנשים המשתתפים, אנחנו הולכים להיות כלי המשחק.

Mügica

מיוג׳יקה

סאונד יום גם אחרי חצות

אנחנו מזמינים אתכם להנות מהקסם בשילוב קאמפ מוזיקלי, אמנים, קוסמים, הוקרת תודה, חוק המשיכה והסוד(Law of attraction), מדיטציות, חיבור תדר 649, מיטב המוחות ישלבו כוחות כדי לעבוד על הקאמפ החלומי הזה. אז נעים מאוד אני וויזארד(Wizard) המייסד ומוביל מחנה הקסם. אני דיג׳יי ויוצר מוזיקלי, הופעתי בטולום, Mayan Warrior, דובאי, La, ועוד. הרעיון הזה הורד לאחרונה כמידע שעלינו ליצור את הקסם בחיי היום יום ולחשוף את העולם לסוד הקסם, דרך מוזיקה, ודרך דיבור והעצמה ושיטות פרקטיות כגון 649.
המחנה החלומי הזה יהיה מלא בצבעי הקסם, וברוח קסומה ומסתורית

The Lemon Tree

הלמון טרי

סאונד יום

אנחנו הלמון טרי מאז 2015 אז יתכן שכבר אתם מכירים. מביאים מוזיקה טובה כי זה מה שאנחנו הכי אוהבים ואוירה טובה שמחה בטוחה חיובית נוחה ולא מתיימרת. ברמת השטח רחבה, בר לימונדה, מיצב עץ בכניסה למחנה. ברמת האוירה מוזמנים להיות אצלנו פשוט אתם. יש כל מני תכנונים נוספים של חברי קמפ, הכל יתבהר בהמשך.

ELECTRO-KUK

אלקטרו-קוק

סאונד יום

אנחנו קהילת חוקוק וחברים. מצטרפים חדשים לעיר הזמנית.
קבוצה של אנשי במה, מוזיקאים, אנשי סאונד, יוצרים בחומר, בנאים ויזמים.
הקמנו בחוקוק בית חינוך אנטרופוסופי ושכונה אקולוגית.
מדי שנה מרימים הפקות תרבות , ארועי במה פתוחה, תערוכות, שוק מקומי ועוד.
בשנתיים האחרונות יזמנו והפקנו את פסטיבל הנביא חבקוק- פסטיבל של שלושה ימים של ארועי תרבות, רוחניות, יצירה ומוזיקה.
אנחנו נפסל במרחב העיר הזמנית מתחם של מסיבה שכולה על טהרת אנרגיה סולארית.
במתחם יהיו יצירות אמנות פלסטיות, שיעורי יוגה בבקרים, שיעורי ציור גוף ואפשרות ליצירה חופשית בשיטת ה FLOW.
לטובת מיצג האמנות נקים כיפה גאודזית ענקית במתחם המטוס.

Sunrise Kingdom

סאנרייז קינגדום

סאונד לילה

סאנרייז קינגדום הוא מחנה הסאונד הראשון בפלאיה. מנגנים לכם מוזיקה אלקטרונית איכותית ומייצרים זריחות קסומות במיוחד כבר מ-2014. אנחנו מביאים לפלאיה חווית רחבה בה ניתן לרקוד את החיים, להתחבר לטבע, להתאהב ולחלוק תוך יצירה של אווירה קוסמית וייחודית באמצעות המוזיקה, הארט והקהילה.

ZooZoo

זוזו

סלון מארח

מוזמנים לחוויה בעולם של הזיה שכולה גן חיות, טאקי, טאקו וקצת הפעלות

The robes

החלוקים

סדנאות שקט

מחנה המתהדר בתרבות הספא-רחצה והחלוקים

Gam V Gam

גם וגם

ברים

לפני המון שנים, בתחילת המאה הקודמת, ענף הבייסבול (כן כן) התחיל לצבור תאוצה בארצות הברית.
אצטדיונים החלו להתמלא, משחק בייסבול הפך לאירוע לכל המשפחה. חבטות, ריגושים, מהפכים, שירי אוהדים, ספורט ובידור ברמות הגבוהות ביותר.
מה שהתבהר רק כמה עשורים מאוחר יותר, הוא שהכוכב האמיתי של חוויית הבייסבול באצטדיונים לא היה המשחק עצמו - אלא, לא אחר מאשר דוכן הבוטנים באצטדיון.
בוטנים מסוכרים ומטוגנים שנמכרו אך ורק באצטדיוני הבייסבול, והפכו לסמל של החוויה כולה.

וזה הוא גם סיפורה של הגמגמייה. הגמגמייה נוסדה ב2019, בשם דרך ה״גם וגם״, כמשחק מילים שמשלב ״גם וגם״ עם ״ברברייה״.
מכאן - הגמגמייה: גילוח וטיפוח בסטייל עם תוצאות שאי אפשר לפספס בפלאייה.
על הדרך, נולד גם רעיון קטן להוסיף טעם לחווייה המיוחדת - צ׳ייסר ״גם וגם״:
שוט וויסקי משובח שנרדף על ידי שוט של פיקל-ג׳וס (מיץ מלפפונים חמוצים) שהוכן באהבה ובמסירות על ידי חברי הקאמפ.
לאט לאט ראינו אנשים שמגיעים ומביאים את חבריהם, הפלא ופלא, לא בשביל הגילוח, אלא בשביל הצ׳ייסר!

וזהו הסיפור השנה - החמוצים של ה״גם וגם״ הם דוכן הבוטנים של הבייסבול האמריקאי.
והשנה, אם במעברים עסקינן, אנחנו מביאים את החמוצים לפרונט, ובגדול!

כמחנה ה״גם וגם״, לא הספיק לנו רק וויסקי וחמוצים (למרות שאנחנו מביאים ה ר ב ה).
אנחנו מקימים מרחב מארח מהמם שיהווה חוויה של תנועה ומעברים בין מצבי הרוח ומצבי הצבירה השונים – מרחב מחולק ל4, לאפשר (1)כירבולים, (2)תקשורת, (3) לדים מראות ובלבולים ו(4) הרמות ריקודים וחמוצים!


*גילוח וטיפוח עדיין יהיה זמין לשירות על בסיס מקום פנוי או הזמנה מראש
*הידעת? החמוצים שלנו מלאים במלחים ואלקטרוליטים - אז באנו גם בקטע בריא ומנחם!
*עמדת ספנקינג לשירותכם
*יחי הגם וגם

Kab-Camp

קאב-קמפ

סאונד יום

מביאים את תילאנדדדדד למידברן! אנחנו חולמים על רחבת צהריים קלילה ורעננה! תפאורה תילאנדית , קוקטיילים מקוקוס ואווירה של האפי אנדינג ! בואו איתנו, נכיר לכם את תיאלנד.

Latchkey kids (temporary name)

ילדי מפתח (שם זמני)

סלון מארח

אנחנו מחנה תומך מיצבים (בייביז, הזוג) וארטקארים

Mid-bar

מיד-בר

ברים

בכניסה למחנה יש שער מהמם ומואר שמכניס את האורחים לתוך סלון גדול ומושקע, מלא מקומות ישיבה, ספות ובר ענק ומהמם שמציע בחלק משעות היום בירה קרה וצוננת ואלכוהול משובח. כחלק מהגיפטינג של הקמפ - קיים ארט-קר שנקרא "מונית הצ'ייסר", המונית תהיה בפלאיה, קרוב לקמפ ותפעל בשעות הלילה, ובה שואלים את הנוסעים שאלות טריוויה בסגנון מונית הכסף, ונוסעים שעונים נכונה זוכים לצ'ייסר.