top of page

עדכון מהועד


שלום חברים,


כותבים לכם ומזמזמים "חורף, השמש נעלמת בחורף, הגשם מטפטף על העורף, חורף - וקר…

חג חנוכה בפתח והקהילה שלנו רוחשת פעילות, שלושה אירועים ברנרותים, מפגשי תרבות, אומנות, מסיבות גיוס ובטח עוד מלא פעילויות שאנחנו אפילו לא יודעים עליהן.

בשבוע האחרון עלו שאלות ותהיות בקהילה בקשר למה יקרה עכשיו במידברן ובעמותה ואנחנו פה כדי קצת לפזר את הערפל. 


הועד

נשארנו שלושה בועד (דב שמש, ערן פוקס ואנה קנטרוביץ), אנחנו רוצים לעבות את הועד כי הזמן קצר והמלאכה מרובה. אנחנו ממשיכים לעבוד ולקדם את כל הדברים שצריך לקדם כדי שנוכל לקיים אירוע גדול וגם אירועים נוספים לפני. בהתאם לתקנון מידברן ביקשנו וצירפנו אלינו שני ותיקי מידברן: עדן אוריון - יו"ר מידברן לשעבר, ברנר שהיה ברנר לפני שידעה מה זה ברן  וגם אסטרונום חובב, ועומר פינס - מר שקיפות, אבא של דבורים, רדיקאל חופשי. וזו תהיה הקדנציה השלישית שלו בועד מידברן. שניהם מצטרפים לועד עד הבחירות באפריל ובבחירות יחליטו אם הם רוצים להתמודד. פנינו אל עדן ועומר כי רצינו אנשים עם ניסיון בועד, עם פרספקטיבה ושיבינו את כמות העבודה שיש לעשות ואת המשמעות שלה. עדן אוריון

יליד 1962, נשוי לאורי, אבא ליואב (32) ושירה (29)

תואר ראשון הנדסה (מכונות) והוראת מדעים - טכניון 1990

תואר ראשון אמנות יצירה - אוניברסיטת חיפה 2004

גר בקורנית ועובד באוניברסיטת חיפה - Web Master

במידברן ממאי 2013

מגוון תפקידים שביצעתי במידברן: חבר עמותה, חבר ועדת ביקורת, חבר ועד מנהל, יו״ר ועד מנהל, מנהל מחלקת מחנות נושא, חבר בלקטורת האמנות.

לכל אירועי מידברן בהם השתתפתי הבאתי מיצב אחד לפחות ובדרך כלל גם טלסקופ אחד לפחות. מאמין (ומבצע) בהצבת אמנות מידברן במרחב הציבורי.

בכל האירועים הייתי חבר במחנות Never Ending, Jungle Vibes, G-Spot.

עשרת העקרונות הם דרך חיים מבחינתי לא רק בברן אלא ובעיקר מחוצה לו.

תפקידים ציבוריים אחרים: - יו״ר ועד מנהל קורנית, חבר במליאת מועצה אזורית משגב.

שירות צבאי: רס״ן, גדודי חי״ר בסדיר ומילואים.

 

עומר פינס

גרוש ואבא של ריף (6) וסוף (2.5). יזם ועצמאי בהייטק. תל אביבי.

הצטרפתי לצוות המוביל של מידברן בסוף 2013, אחרי שחזרתי מברנינגמן. הייתי אחראי אתר ומערכת כרטיסים (שלימים יהפוך למחלקת טק) וחבר ועד מנהל. בהמשך הקמתי את מחלקת טק שהרימה את ראשוני ההאקתונים (והפילה את ראשוני מערכות הכרטוס) של מידברן. בשיאה ב2017 היו 150 הייטקיסטים מתנדבים במחלקה ובנינו מערכות מטורפות (שמהן נשארו רק משחקי הברן הידועים לשמצה). 

במקביל הקמתי (עם ברנרים מהממים) את קאמפ רדיו ואח"כ את האנדי-קאמפ ומ 2018 אני ב plan B. חזרתי לועד המנהל ב2018 לשנה אחת (וקצת מתחרט שעזבתי). בשנה האחרונה התאהבתי בדבורים ולכן הבאתי לסלון המרכזי סדנה לבניית כוורות בגזעי עץ.


איתור מנכ"ל/ית

הועד החדש התחיל בתהליך,  והמתווה הכללי של איתור מנכ"ל/ית , כבר ברור ומוסכם עלינו. הוא יפורסם שבוע הבא כאשר נהיה סגורים עליו ב100%. מבחינת לו"ז אנחנו רוצים שעד סוף השנה (ואולי קצת לפני) יפורסם קול קורא למנכ"ל מידברן. ואת תהליך המיון והבחירה אנחנו רוצים לסיים עד סוף ינואר. 


שטח

חשוב להבהיר שלמרות ש "אין שטח למידברן 2023" כן יש כל מיני אופציות שנבחנות וכיוונים שנמצאים בשלבים שונים, כך שלא מדובר בוואקום או להתחיל מ-0. אלא המשך תהליכים ומציאת עוד אופציות. קיבלנו פניות ממספר מתנדבים והבטחנו לכולם ששבוע הבא מדברים איתם. אם אתם עדיין לא פניתם ומעוניינים לעזור, פנו לאחד מחברי הועד.ועד מידברן

דב שמש, עדן אוריון, ערן פוקס, עומר פינס ואנה קנטורוביץ

Comments


bottom of page