https://docs.google.com/spreadsheets/d/1u7PWTV5N3hbxAiyUqW-cUsouueb05j9EH1OBz_an1JQ/edit#gid=0
top of page

תהליך בחירת מנכ"ל קהילה תרבות ותוכן הסתיים, ברוך הבא לב קרייטמן


תהליך בחירת מנכ"ל קהילה תרבות ותוכן הסתיים, ברוך הבא לב קרייטמן


הסברנו על התהליך ומי הולך לקחת בו חלק ועכשיו קצת שיקוף מהתהליך כי הוא היה מרתק.

19 מועמדים ומועמדות נהדרים ונהדרות הגישו קורות חיים.

תחילה נעשה סינון ראשוני ותשעה מועמדים עלו לשלב בו יו"ר הוועד והיועצת הארגונית עברו ובדקו כישורי ניהול לצד חיבור לקהילה ולעשייה.

בהתייעצות עם כל חברי הוועד, הבנו כי לאור האופי המיוחד של הקהילה והפעילות אין טעם להביא "אנשים מבחוץ" גם אם הם אנשים מצויינים, היות ואף אחד מהם לא עוסק בפעילות הדומה לשלנו.

השישה שנותרו רואיינו ע"י היועצת הארגונית והמלצותיה הועברו לידי הוועד והוועדה המייעצת, מתוכם נבחרו ארבעה לעבור ראיון עם הוועד והוועדה המייעצת.

השיחות היו מרתקות ומעניינות, לכל אחד מהמועמדים היו יתרונות רבים וחזון ברור לתפקיד.

בסוף הפגישה דנו בכל אחד מהמועמדים וכל חבר סיכם את ההתרשמות שלו.

הייתה תחושה של אחדות דעים בנוגע להתאמתו של לב לתפקיד ובכל זאת נתבקשנו "לישון על זה" כדי לוודא שאין הסתייגויות. ואין. לב קרייטמן נבחר פה אחד ובלב שלם ע"י חברי הוועד, הוועדה המייעצת והיועצת הארגונית.


הוועד רוצה להודות לכל המועמדים והמועמדות שהגישו קורות חיים, אתם מלח הפלאיה, שמנה וסלתה של קהילת הברן הישראלית. נשמח לראות את כל אחד ואחת מכם ממשיכים ומשתלבים עוד ועוד בעשייה.

אנו מודים גם לחברי הוועדה המייעצת - מירב גילי הירש וארז צליק - על השיח, הדיוק והמוכנות לקחת חלק בתהליך. תודה לרונית שניר על הליווי ודיוק בחשיבה על התפקיד ולעמית על תפעול התהליך, עמידה בלו"זים שנקבעו ועל אירוח הראיונות בביתו.


ועד מידברן

אנה עומר ערן עדן דב


ועכשיו כמה מילים מלב:


מעטות ההזדמנויות בחייו של אדם, בהן הוא מתבונן על רגע, נושם נשימה עמוקה ומבין שחייו השתנו. היום היה רגע כזה כשקיבלתי את ההודעה: מפתיע, מרגש, מציף בגאווה, אבל גם מעורר השתאות וחשש מגודל האתגר.


לא ידעתי מה יקרה בסוף תהליך המיון המרתק הזה, עברתי גם מסע עם עצמי. אך מהרגע שהחלטתי שאני הולך על זה, אני שם בכל ליבי ואני רוצה להודות לוועד והוועדה המייעצת על האמון שבחרו לתת בי. מאחל לנו שנשכיל ללכת יחד בדרך קשובה ורגישה שתשרת את הקהילה והתרבות שלנו על גווניה וצרכיה. רוצה גם לנצל את ההזדמנות להודות לקאבירה, על שנים של עשייה ותשוקה במידברן. מחכה כבר לקפה שלנו.


אכתוב בהמשך באריכות על התפיסות שלי והחלומות שלי על מידברן, כמו גם מפגשי התייעצות, שיחה ולמידה עבורי שהייתי שמח לקיים עם כל מי שרק ירצה, יש לנו משאב קהילתי אדיר בדמות העמותה.

אבל כרגע רוצה רק להציג את עצמי ולהגיד:


שלום, אני לב

בן 34, גר ביפו, אחרי המון שנים בירושלים ובכלל גדלתי בעפולה.

מתרגש מדברים קטנים אבל גם מאתגרים גדולים עם אנשים מיוחדים.

בדיי ג'וב שלי אני עובד (לעוד זמן קצר) במכון למנהיגות איכותית, מקום מדהים ומעורר השראה שם אני עוסק בתופעת המנהיגות והתרגום שלה ליכולות ניהוליות בשטח, וגם בתור עצמאי אני עושה הפקה ותוכן בעולמות התרבות, היוזמה החברתית ואירועים פרטיים. לפני כן עבדתי בעמותות שונות, כתבתי והעברתי תוכן חינוכי ערכי, הנחתי קצינים, עסקתי בחיבור בין אנשים ומגזרים.

עולם הברן פתח בפניי שדות של ביטוי עצמי ויצירה. את המסע שלי במרחבי הברן התחלתי בתור משתתף, ואז מתנדב במרפאה, בניתי מיצגים, עבדתי בעמותה בתור פרוייקטור "עיר פוגשת מדבר", חלמתי (עדיין) בענק עם כל חבורת הטכנודרום, הפסקתי חברות בעמותה 🙂, חזרתי לחברות בעמותה 😌 זכיתי להוביל את ברנרות פעמיים והיום אני מתרגש להיכנס לנעליים הענקיות של קודמיי בהובלת מידברן. איזה כיף לבוא הביתה.


נתראה

לב


Comments


bottom of page