https://docs.google.com/spreadsheets/d/1u7PWTV5N3hbxAiyUqW-cUsouueb05j9EH1OBz_an1JQ/edit#gid=0
top of page

מחנה מאמץ מחלקת הפקה


פרויקט זה מחבר בין מחנה למחלקת הפקה.

כל מחנה שמעוניין לקחת חלק מסמן בטופס רישום (שנשלח ע"י מחלקת תוכן) את המחלקות בהם הוא מעוניין להשתתף. מחלקת תוכן תקשר בין מוביל המחנה למחלקת הפקה.

חברי המחנה משתתפים במחלקת הפקה בתמורה להקצאות הנדרשות לכל מחנה ובסיכום מול מחלקת הפקה.


אז יאללה, בחרו מחלקה בה תרצו להשתתף.

גייט

מחנה נושא מאמץ גייט


​אנחנו צוות הגייט ואנחנו הראשונים שפוגשים אתכם בשער הכניסה לעיר מידברן.

הגייט הוא המחלקה הכי קשוחה על הפלאיה (חיבוקים זה בהמשך, לא אצלנו).

תפקידנו להכניס את הברנרים אל פאתי העיר, להעניק להם את צמיד האירוע הנכסף ולשלוח אותם אל בטן העיר כשהם בטוחים ושמחים.

אנחנו הפנים של העיר, שומרי החומות, המלאכים בכניסה לגן העדן המאובק והאחרונים שינופפו לכם בצאתכם לשלום.

הסתקרנתם? מצוין!

עכשיו תשאלו את עצמכן אם אתם סקסיים וקשוחות מספיק כדי להיות חלק מאיתנו.


מה זה אומר?

אנחנו נשלים לכם את הקצאות החסרות ובתמורה כל הקאמפ עושה משמרות בגייט.


כמה?

משמרת אחת של 6 שעות, בהקמות או באירוע.

נוכחות חובה בהדרכה ובאירוע גיבוש המחלקה.


מי?

מוביל הקאמפ יהיה איש הקשר בין חברי הקמאפ לבין אחראי המתנדבים של הגייט כולל העברת מידע, הסבר על האחריות והתחייבות להשתתפות כולל רישום בטופס ופתיחת קבוצת וואטסאפ.


למה?

  1. השתתפות כי זה עיקרון!

  2. כרטיס מובטח לעיר

  3. כניסה מוקדמת למשמרות הקמה

  4. העלאה לדרגת גייטר מוסמך
שבט אש

מחנה נושא מאמץ מיצב שנשרףיש לנו חלום לייצר שיתוף פעולה בין שלושת הצלעות שבונות את מידברן. הרי תמיד ראינו את מידברן כמשולש – כל צלע חשובה ושווה לאחרת ובלי צלע אחת מידברן לא היה מתקיימת. המשולש- מחנות נושא, אומנות ומחלקות הפקה.


השנה אנו מציעים לכם, מובילי מחנות, לממש את החלום.. .


מחנות נושא שיהיו מוכנים "לאמץ" מיצב אחד שנועד לשריפה – משמע, להיות המשמר אש (פרימטר) של המיצב הזה בזמן שריפתו. אין כמו לעמוד סביב מדורה מיוחדת עם משפחת המידברן שלהם ולשיר שירים. זאת יכולה להיות פעילות סופר מגבשת לעשות יחד! זרמו עם הלבוש שלכם, מורלים, וייבים, וכל מה שכרוך בלבוא ולאפשר לאמנות לקרות. במהלך השנה תתחברו גם לצוות האמנים (תלוי בכם), אולי תצטרפו לימי בנייה שלהם אולי תעשו מסיבת גיוס ביחד.. או כל מה שתרצו – אם אתם מאמצים.. זה בדרך שלכם.אז מה זה אומר בעצם? לפני הברן:

מהצד של שבט אש- הכשרה קלה עם סרטון הדרכה במיוחד בשביל זה, שמתורגם גם לאנגלית. הסרטון יישלח לכם, חברי הקאמפ שלכם יוכלו לצפות בו בזמנם החופשי יחד עם שאלון קטן כדי לוודא שהחומר נתפס וקצת דיבורים עם נציג הקמפ. לפני הברן יהיה גם סופשבט של השבט אש שתוכלו להצטרף (אם תרצו).


בברן עצמו:

תלוי איזה שריפה תבחרו לאמץ – וגם לפי גודל הקאמפ שלכם, משמרת שריפה נעה בין שעה וחצי (שריפות קטנות) ל 4 שעות (טמפל ואפיג'י). הצוות של שבט האש יהיה שם כדי לנהל את השריפה, ולתגבר אתכם, יינתן גם תדרוך אחרון וכמה צ'ופרים כמו ששבט האש יודעים לפנק. וזהו... אחרי שהמיצב קרס והוגדרו כמדורה הסתיים התפקיד.


בונוס:

הקצאות כרטיסים לבין 20-25% מחברי הקאמפ (תלוי גודל קמפ), שמשתתפים באימוץ המיצב. זה יכול לעזור לכם בלהוריד לחץ השגת הקצאות, וגם מכניס את כל חברי הקאמפ לעשיה, התנדבות והשתתפות שתורמת לכל העיר שלנו. מעבר לזה שייצרנו שת"פ בין 3 צלעות המשולש!


יאללה מאמצים?


LNT

מחנה נושא מאמץ LNT


אנחנו דואגים שהעיר תיעלם מבלי להשאיר עקבותמה זה אומר בעצם?


מחנה שיאמץ את המחלקה, יקח חלק וישתתף באחת מן המשמרות הבאות, המהוות תרומה אדירה לעיר שלנו ולהיות חלק פעיל ושותף לתרבות הברן ולעקרונות שלה. ההשתתפות תעזור לכם בלהשיג הקצאות אותם תרצו ותצטרכו עבור המחנה:


  1. תחנה מעבר: חשוב לנו שההפרדה לזרמי הפסולת השונים תעבוד כמו שצריך. חשוב גם לכם? נשמח לעזרתכם בתחנה! המשתתפים שלכם יהיו שומרי הסף של תחנת המעבר ויקחו חלק בהצלחה שלנו בניהול הפסולת המיוצרת בעיר. מעבר לזה - אנחנו מתכננים גם ללמוד במהלך העיר על הכמויות של סוגי הפסולת המיוצרים בקאמפים ובכלל. יש לכם הזדמנות לקחת חלק במחקר פסולת ראשון מסוגו בעולם באירועי ברן.

אורך המשמרת 6 שעות.


2. זיכויים - העיקרון המנחה של המחלקה הוא אי השארת עקבות. הכוונה היא שהאירוע יסתיים כמו שאירוע מידברן אמור להסתיים - בלי שיישאר ממנו זכר בשטח! כדי שזה יעבוד כמו שצריך אנחנו מנהלים נוהל זיכויים (exodus) ביום האחרון לאירוע ומוודאים פיזית שהקאמפים נעלמו באבק כמו נינג׳ות - מבלי להשאיר זכר. המשתתפים שלכם יוכלו לקחת חלק במהלך החשוב הזה ולוודא שקהילת הברן מפתחת כישורי נינג׳ה גבוהים

אורך המשמרת 6 שעות.


3. סיירי lnt - כדי לוודא ניהול פסולת יעיל במהלך האירוע ע"י הקאמפים השונים אנחנו מקיימים צוותי סיור שיסיירו בשטח ויפדבקו קאמפים ופרי קאמפרים בנוגע לטיפול בפסולת.

הם גם יוכלו לאתר מפגעי פסולת ולדווח להפקה ע"מ לשמור על אירוע נקי וללא עקבות כמו שארוע ברן אמור להיות! הסיירים הם האוזניים והעיניים של ההפקה בכל מה שקשור לניהול פסולת באירוע התפקיד הזה סופר משמעותי ומספק תמיכה חשובה למשתתפי האירוע וסיוע בייעול מערך ניהול הפסולת שלהם. לתכנן מערך יעיל זה משימה לא פשוטה ותמיד יש איך לעזור ולשפר. כך גם תלמדו את כל השטיקים שעוזרים לקאמפ לנהל את הפסולת שלו בצורה יעילה ונכונה.

אורך המשמרת 6 שעות.


4. רסטו - צוות הרסטו נשאר בשטח אחרי שהעיר נעלמת באבק ומוודא שמעט הפסולת שנשארת בשטח אחרי נוהל הזיכויים מטופלת. זה ללא ספק תפקיד הירואי ביותר ואנחנו גם מראים את הכרת התורה שלנו לצוות האמיץ שנשאר בשטח אחרי כולם באמצעות כרטיס שטח הוקרה שהוא כרטיס מוזל מאד לאירוע עצמו (משתתפים שיבחרו לתפקיד יקבלו החזר כספי ממחיר הכרטיס).

אנשי הרסטו יצוותו למפץ ויוכלו לשהות ולהשתמש בפסיליטיז של אנשי מפצ. הם גם יוזמנו לפעילויות המקדימות של מפצ לפני האירוע ויהוו מעיין צוות נספח למפצ.

התפקיד שלהם לא פחות בסיסי ומהותי!


Comments


bottom of page