מחלקות ההפקה

​מחלקת ההפקה הם את, אתה ואני, שבוחרים לעשות למען כלל משתתפי האירוע
לפני, בזמן ואחרי האירוע - כדי לאפשר לו להתקיים.
זה יכול להיות בגייט (שער), בתנועה, במרפאה בתקשורת ובעוד מחלקות רבות נוספות.
אנחנו צריכים אתכן ואותנו כדי לדאוג שהעיר תעלה מן האבק

הצטרפו אלינו
חשל״ש

המחלקה פתוחה להתנדבות!

גם עם כרטיס וגם בלי (עדיין יש הקצאות)!

לטובת תפעול תחנת מעבר, רסטו (אחרי האירוע) וזיכויים. 

מעוניינים? נא לפנות ל-https://forms.gle/vGXCEi2FunVhLmV37

הקהילה שלנו מכבדת את הסביבה. אנחנו מחויבים לא להשאיר עקבות אחרי הפעילות שלנו ובכל מקום שאנחנו מתאספים. אנחנו מנקים אחרינו ומתחייבים להשאיר מקום נקי יותר מאשר קיבלנו אותו.

חשלש לוגו.jpeg

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כן

גייט

הגייט מחפש מתנדבים!

בעדיפות אנשים שהתנדבו בעבר במחלקה באירוע מידברן (לא אירועים קטנים של הקהילה).

בעדיפות עם כרטיס כי כרגע לא בטוחים כמה הקצאות יש לנו לחלק (לפחות עד אחרי המכירה שמתקיימת).
מעוניינים? פנו אלינו במייל למטה.

אנחנו צוות הגייט ואתם הברוכים שבאים אל שער הכניסה של העיר הזמנית. הגייט הוא המחלקה הכי קשוחה על הפלאיה (חיבוקים זה בהמשך, לא אצלנו). תפקידנו להכניס את הברנרים אל פאתי העיר הזמנית, להעניק להם את צמיד האירוע הנכסף ולשלוח אותם אל בטן האירוע כשהם בטוחים ושמחים. אנחנו הפנים של העיר, שומרי החומות, המלאכים בכניסה לגן העדן המאובק. האנשים הראשונים אותם תראו בכניסתכם לעיר והאחרונים שינופפו לכם בצאתכם לשלום. הסתקרנתם? מצוין! עכשיו תשאלו את עצמכן אם אתם סקסיים וקשוחות מספיק כדי להיות חלק מאתנו.

גייט לוגו.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כן

תנועה

המחלקה פתוחה להתנדבות!
נא צרו קשר דרך המייל, פה למטה.

מחלקת תנועה - מנהלת את הבקרה הכניסה של רכבים, ספקים וקרוונים לעיר. מה שנקרא: להגיע בביטחה ולחזור הביתה בשלום.

תנועה לוגו.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כן

וידאו

המחלקה פתוחה להתנדבות!
נא צרו קשר דרך המייל, פה למטה.

מחלקת וידאו תפיק סרט תיעודי באורך מלא על הברנינגמן הישראלי - "המידברן", וזה יהיה הסרט הראשון והרשמי של עמותת מידברן. 

 

הסרט יכלול תיעוד של תכנון והקמת האירוע משלב הפגישות של ראשי מחלקות/ אמנים וכו׳ דרך שלב ההקמות בשטח, האירוע עצמו ועד לפירוק וההתרה. הוא יכלול בתוכו ראיונות עם דמויות מפתח מההפקה, אמנים, מיצגים, חברי קהילה ומשתתפים.

 אם יש לכם.ן ניסיון בצילום וידאו, הקלטת סאונד, הפקת ימי צילום והפקה בפועל, תחקיר, קריאטייב ותוכן, גרפיקה, בימוי וכל מה שבעצם צריך עבור סרט דוקומנטרי באורך מלא- אתם מוזמנים ממש להצטרף אלינו למחלקה ולתרום את הידע והניסיון שלכם עבור הפרוייקט המרגש הזה.  

וידאו לוגו.jpeg

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כן

מחלקת טק

המחלקה פתוחה להתנדבות!
נא צרו קשר דרך המייל, פה למטה.


מחלקת טק היא המחלקה האחראית לכך שהעיר שלנו תהיה מחוברת לקידמה ולעולם.

מחלקת טק מפתחת ותומכת בטכנולוגיות מידע ע"מ שנוכל להגשים חלומות בצורה הטובה ביותר. 

בנוסף המחלקה אחראית לכל נושאי התקשורת ותשתית המחשוב הנדרשים לתפעול תקין של העיר.

המחלקה פועלת במספר מישורים, החל מהקמה תחזוקה וניהול שוטף של רשת המחשוב ותשתית התקשורת בעיר. 

 

אז אם אתם טקים בנשמה (וביומיום), יש לכם את הידע והיכולת להיות חלק מהמערך המדהים הזה - נשמח לשמוע מכם ! 

לקראת מידברן 2021 אנחנו צריכים בעיקר מומחי תשתיות ותקשורת.

Screenshot_20210701-091204_WhatsApp.jpeg

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כן

גבייה במדבר

המחלקה מחפשת 2-4 מתנדבים, גם כאלה שאין להם כרטיס עדיין!
צרו קשר דרך המייל, פה למטה.


צוות הכספים בשטח של מידברן הוא קבוצה קטנה ומאוחדת אשר אחראית על נקודות הממשק המאזנות בין ראדיקליות, קהילה וכסף. האנשים ששולטים במספרים ובטבלאות, שמוצאים את הפרצה בגדר, חולים על אבק אבל אוהבים גם סדר ארגון ומנהל תקין. השנה נעבוד בשיתוף פעולה עם מחלקות הכרטוס והגייט לפני ובמהלך האירוע, נבצע בקרה נאותה, נספור ונתעד כל הדרך לפלאייה.

מחלקת גבייה בשטח לוגו.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כן

מפ״צ

מפ״צ פתוחים להתנדבות!
מחפשים מתנדבים שיכולות להתנדב או בין ה15-20.10 (5 ימי הקמות ברצף), או בין ה31.10-4.11 (5 ימי פירוקים ברצף).
צרו איתנו קשר דרך המייל, פה למטה.


מפ"צ – המחלקה לפרויקטים ציבוריים, היא המחלקה שמקימה ומפרקת את תשתיות העיר ואת המבנים הציבוריים של העיר הזמנית שלנו. באירוע המרכזי ובשאר אירועי הקהילה, מפ"צ הם הראשונים שמגיעים לשטח והאחרונים לעזוב.
מנדב/ת מפ"צ הינו/ה בעל/ת כושר עבודה פיזי גבוה, חרוצ/ה, עמיד/ה לתנאי מזג אוויר קשים, טוב/ה בעבודה בצוות ומוצא/ת הנאה בעבודה למען מטרה משותפת.
מה באחריות מפ"צ: סימון שטח האירוע, העיר, המחנות ומיקום מיצבי האמנות; פריסת גדר חיצונית, פנימית וגנרטורים; סימון והקמת החניות; הקמת מבני צל במתחמי ההפקה ושטחים ציבוריים; פריסת שילוט העיר; הצבת תאורה בשטחים הציבוריים בעיר; פריסת חשמל נייד ונייח למבנים הציבוריים, נקודות חשמל ברחבי העיר לטובת המחנות ולמיצבי האומנות; משימות נוספות שעולות מהשטח בהלך ההקמות לטובת הרישוי והקהילה; עזרה בעת הצורך להקמת מיצבי אומנות.
מחלקת מפ"צ היא מחלקה שעובדת כל השנה, ועוברת הכשרות בהפעלה של כלי עבודה, הקמת ציליות ועבודה בגובה. מתנדבי ומתנדבות המפ"צ נמצאים בקשר לאורך כל השנה, בימי גיבוש, ימי כיף וסופ"שים של ביחד, כי אנחנו משפחה וגאים להיות משפחה. האופי המיוחד של המחלקה הופך את העבודה הקשה לחוויה מיוחדת - עשייה של משהו שאנחנו רוצים לעשות עם אנשים שאנחנו אוהבים. אין טוב מזה.
שעות העבודה של המפ"צ הן: מתחילת המשימה ועד סופה. אנו במפ"צ מאמינים באחריות אישית גבוהה וביכולת היחיד להשפיע, לשנות  ולהשתפר.
*אזהרה: ההתנדבות במפ"צ ממכרת ועשויה לשנות את חייך בדרכים שלא צפית.

mapatz.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כן

גריטרס

המחלקה פתוחה להתנדבות!
צרו קשר דרך המייל, פה למטה.


השנה אנחנו מקשטים את הכניסה עם דמויות, בהצגה ספונטנית ומתמשכת של גריטינג איכותי, בה תוכלו לשחק את עצמכם הנפלאה, או את המורה המעצבנת מכיתה ח. תוכלו להוביל את חזון הגריטרס למשמרת שהיא כולה האומנות שלכם. כך יוצא שאנחנו מחפשים מאד אומני במה / פרונטלים לגריטרס להגשים את חזן הגריטרס המרגש לברן המתקרב.

גריטרז לוגו.jpeg

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כן

חב״ק

חדר בקרה - החב״ק - מרכז העצבים של האירוע. תפקידנו הוא לחבק (לא פיזית) את כל מחלקות ההפקה ומנהלי האירוע.  אנחנו נותנים תשובות/ פתרונות בזמן אמת לכל בעיה או שאלה בשיתוף פעולה עם הגורמים הרלוונטיים בכדי לאפשר למנהלי האירוע (ראש העיר, מנהל טכני, מנהל התוכן) להתרכז בניהול האירוע.  אזזז אם אתם אוהבים אקשן ולהיות במרכז העניינים מקומכם אתנו.

חב״ק 2021.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

לא

הסלון והמרכזיה

הסלון הוא הלב ומרכז התרבות של מידברן. מקום מוצל, למנוחה, מפגש, הופעה, סדנא, הרצאה וגם נוסטלגיה. נשמח לארח אותך ולתת לך מרחב לבטא את עצמך בשלל צורות. המרכזיה - מרכז המידע (אינפו) של מידברן - תמוקם ותפעל יחד עם הסלון. המרכזיה מציעה מידע תוכני, טכני, התמצאותי, אבידות ומציאות ואפילו שירות דואר פלאייה. 

מרכזיה לוגו.jpeg

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

נוודים

הנוודים זו פילוסופיית חיים.  הנוודים רואים לנגד עינם את חשיבות ההקשבה לזולת, העזרה ,הסיוע והנתינה לאדם באשר הוא אדם. הנוודים פועלים במגוון אירועים מתוך רצון לעזור, לסייע, לגשר ולתמוך במשתתפים . הנוודים הינם חברי קהילה הנמצאים בשטח על מנת לאפשר לכל משתתף להרגיש במרחב בטוח ווכי יש לו למי לפנות בשעת הצורך.  

נוודים לוגו.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

הנגשה

מחלקת הנגשה היא מחלקה מאפשרת. מחלקת הנגשה פועלת על מנת לאפשר לכווולם לקחת חלק, לחיות ולהנות בעיר הזמנית. 

הנגשה לוגו.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

מגדלור

יצירת כתובת של "מבוגר אחראי" נוסף מטעם מידברן מלבד ראשת העיר והמפיק הטכני ומתוך רצון להקל על ניהול האירוע השוטף. עם נוכחות 24/7 באירוע. המגדלור נמצא תמיד בהאזנה מלאה לכל המתרחש במהלך האירוע ומשרת את ההפקה והקהילה בזמן אמת. המגדלור פותר בעיות שצצות בתחומו, מפעיל שיקול דעת או מפנה להמשך טיפול של גורם אחר במידת הצורך.

מגדלור 2021.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

לא

הון אנושי | HR

אנחנו כאן בשביל האנשים!, אנחנו כאן כדי לאפשר לכם להיות אתם באירוע. אנחנו כאן לעידוד ההשתתפות, רוח ההתנדבות שבלעדיה אין אירוע. אנחנו כאן כדי למצוא לכל אחד את הבית שבו נעים לה לתת, אנחנו מאמינים בזכות של כל משתתף להגיע לאירוע, לדאוג לפרט כחלק מהקהילה, גיוסים, הקצאות וליישר את השורות.

הון אנושי 2021.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

מחלקת מו״ת

מחלקת מיקום ותכנון עיר, הידוע בכינוי מו״ת, הינו משרד האדריכלים של עמותת מידברן.
העיר הזמנית שלנו מקבלת אותו ייחוס אם לא טוב יותר, מאשר כל ועדת תכנון בארץ.
מאדריכלים למהנדסים, מתכנני ערים למעצבים מכל הקשת - אנחנו צוות קטן וקטלני שפועלים יומיומי לקרום עור וגידים לעיר שלנו.
נפגש לא רק על הפלאייה, כי גם ללכת לאיבוד בתוך רחובות העיר היא חוויה מדהימה...
מחלקת מיקום ותכנון עיר - נעשה לכם ת'מו״ת

מוו״ת לוגו.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

קשרי עיתונות

הצוות אחראי על תיאום ואישור צילום עיתונאי בארוע ומענה לבקשות ושאלות מהעיתונות.

midburn.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

קרן האמנות

קרן האומנות של עמותת מידברן היא הגוף המקצועי האמון על חלוקת מענקים לאמנות. מאז הקמתה מהווה הקרן מודל למימוש החזון לעידוד יצירת מרחבים מעוררי השראה, ותומכת בכל שנה בעשרות מיצבים המיועדים להציג במרחב הציבורי של האירוע. הבקשות למענקים נבחנות ע"י לקטורה מקצועית שכל חבריה פועלים בהתנדבות, ומטרתם לסייע לחולמים. חלק ממיצבי האמנות הללו יגיעו לערים ולמרחבים נוספים בישראל ובעולם. הקרן החלה את פעילותה באירוע מידברן הראשון בשנת 2014, ועד היום תמכה בסך כולל של למעלה מ 2.1 מיליון ש"ח.

קרן האמנות 2021.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

תמיכה

מחלקת תמיכה היא מחלקה שנותנת מענה כל השנה, למעשה עד פתיחת האירוע וחוזרת לתמוך גם בסיומו. המחלקה מורכבת ממתנדבים שנתיים אשר עונים על פניות המגיעות לכתובת המייל הרשמית של העמותה support@midburm.org ובנוסף, מענה שוטף על פניות לעמוד הפייסבוק הרשמי של העמותה.

Midburn support new.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

אש

לא נוסיף מילים: midburnfiretribe.com

שבט אש לוגו.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

מרפאה

הMedBurn הוא מערך רפואה המופעל ע״י מיטב הרופאות/ים, האחיות/ים, הפראמדיקים/יות, החובשים/ות, והמטפלים/ות ברפואה משלימה, שבאים לתת לכם את הגיפט של הלייף, כשאתם באמת צריכים אותו!  ללא צורך בכרטיס קופת חולים, החל מפלסטר ועד לניתוחי השתלת קרן קדמית- אנו כאן עבורכם, 24/7, גם כשחם ממש. ושלא תצטרכו.

מרפאה לוגו.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

תוכן

מה זה תוכן ? תוכן במידברן הוא ביטוי עצמי מוחלט בצורה של הגשמת חלומות, חלומותיה של המעניקה ושל מי שבוחרת לקבל/לצרוך את התוכן. החלום יכול להגיע בצורת מיצב מטורף או מינימליסטי וקטנטן, מחנה נושא מעורר השראה או כזה אשר מאתגר את המקבל, ארט קאר שקשה להאמין שהרגע עבר או לייב פרפורמנס שמשאיר אותנו חסרי מילים ומלאי אנרגיה. כל חלום כזה שנבחר להביא, נכנס לקטגוריית התוכן שכולנו כל-כך משתוקקים לראות במידברן הקרוב. השנה מחלקות אמנות ומחנות נושא אוחזות ידיים והופכות במידברן 2021 למחלקה אחת - מחלקת תוכן! המחלקה הוקמה כדי לאחד את כל התוכן שמגיע לעיר במקום אחד, במטרה לייצר פריסה הומוגנית שמתחשבת בכל מרכיבי העיר. המחלקה תעודד אינטראקציות ושיתופי פעולה בין כל יוצרי התוכן, ותעודד שפה משותפת תחת הבית המשותף שמוקם כעת. ​ את משתתפי התוכן ילוו מלאכיות לאורך כל השלבים, החל מרגע הגשת טופס הרישום ועד ההגעה לפלאיה. הן ילוו, יסייעו, יתמכו, יחברו וייתנו מענה בלתי אמצעי לכל שאלה ותהייה. ​ ניצור קהילה חדשה ומאוחדת, שכל המשתתפים בה חולמים, מבצעים ומגשימים תכנים בעיר- יחד! מוכנים?...אז התחלנו!

אמנות לוגו.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

סייפזון - Safe Zone

סייפזון- מרחב בטוח להכלה ותמיכה. הסייפזון הוא מרחב בטוח עבור אנשים החווים מצבי דחק רגשיים במהלך האירוע וזקוקים למקום שקט ומוגן.  המרחב יהיה זמין עבור משתתפי האירוע שחווים קושי רגשי/נפשי. אנחנו שם כדי לתת ליווי צמוד, מכיל ומרגיע. המתחם מאויש על ידי צוות מתנדבים מסורים מהקהילה, הוא נעים ושקט ומאפשר למי שזקוק לכך לנוח, לצבור כוחות מחודשים ולקבל תמיכה מהצוות הקשוב שלנו.

סייפזון לוגו.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

בטיחות (הט"כ - הטימטום כואב)

מחלקת בטיחות היא המחלקה שאחראית לוודא שהחלומות שלנו יתגשמו בצורה הבטוחה ביותר. אנו חותרים לאפשר לכל המחנות והאמנים להביע את עצמם תוך שמירה על שלומם ושלום הציבור. צוות הבטיחות של מידברן הוא זה שעובר על כל התרשימים והתכנונים שאתם מגישים ומוודא שהפנטזיות שלנו לא יגמרו בכאב לא רצוי ושהן מקובלות על תקנות הבטיחות הקבועות בחוק. במידה ואתם חולמים חלומות גדולים במיוחד מחלקת בטיחות תעזור לכם להבין כיצד להגשים אותם בדרך הבטוחה והחכמה ביותר. הצוות שלנו מבקש להזכיר לכל חדי הקרן שהטמטום כואב.

בטיחות 2021.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

תקשורת

מחלקת תקשורת קשובה לכל הקולות העולים מן הקהילה: המשתתפים, האמנים, המחנאים, ההפקה, הועד, הטרולים, קשובה לכולם.

מבקשת לתקשר ולתת מענה לכל הקולות והשאלות.

מחלקת תקשורת פועלת לאורך כל השנה, מחברת ומגשרת בין כל החלקים, וכמו כן מספרת על התרבות הנפלאה שנקראת תרבות הברן ועל כל העשייה המרגשת המתרחשת בקהילה. 

Tikshoret.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

תיעוד

צלמים מובילים שמצלמים את העיר, את האירוע, את ההכנות, הקמות ופירוקים.

לוגו תיעוד.jpeg

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

מחלקת M

קיצור של מחלקת מובילי/ות מחלקות מידברן. מוביל/ת מחלקה במידברן אחראי/ת על ההתנהלות ועמידה ביעדים של המחלקה וגם על הממשק של המחלקה עם מחלקות אחרות וגורמי הפקה שונים. מחלקת M מזמינה את כל מובילי/ות המחלקות להיות המחלקה אחד/ת של השני/ה הן ברמה המקצועית והן ברמה החברית.

LogoBig.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

לא

תרומזון

תרומזון היא יוזמה שהחלה ב-2015, בסיום האירוע אנחנו קולטים מזון מהמשתתפים ומעבירים למשפחות נזקקות באיזור, ובשנים האחרונות העברנו גם לשבטים הבדואים. חפשו אותנו ביום האחרון בעמדה בשעות 10.00-16.00 באירועים גדולים וקטנים!

תרומזון לוגו.png

איך ניתן לפנות?

פתוח להצטרפות

כרגע לא

מיט"ה היא יוזמה התנדבותית העוסקת בהסברה ובעידוד שיח בנושאי פגיעה מינית, הסכמה ומיניות נלהבת - על מנת להוביל לצמצום מקרי פגיעה בקהילה.
מתנדבי ומתנדבות מיט"ה, אשר עברו הכשרה ייעודית במרכז הסיוע לנפגעי/ות תקיפה מינית, מפעילות מערך סיוע באירועי-הברן השונים, ומספקות מענה ראשוני, תמיכה וייעוץ לכל מי שזקוק לכך. 

לאורך השנה מיט"ה מלווה ומייעצת למחנות נושא, מחלקות וצוותים בנושא יצירת מרחב בטוח יותר, ומציעה כלים, הדרכות ומידע רלוונטי נוסף כדי לסייע להם במשימה זו.

חזון מיט"ה
קיום  פעילות חינוכית, הסברתית וסיוע-ית  בתחומי מניעת פגיעה מינית, ועידוד ליצירת מרחבים בטוחים יותר בקהילה;
זאת לצד  מתן תמיכה ראשונית  לחברות וחברי הקהילה שחוו פגיעה, תוך הקפדה על מענה מקצועי, רגיש ומסור - אשר שם את ביטחונם וטובתן במרכז.
סיוע וייעוץ למקבלי ההחלטות  בנוגע לקיום צעדים מנהלתיים או משמעתיים, שמטרתם לספק את הפתרון הטוב ביותר עבור בטחונם של משתתפות ומשתתפים באירועי קהילת מידברן. 

מיטה לוגו.png

כרגע לא